З радістю відповімо на усі запитання

Просто заповніть форму нижче

DavitCarton
Екокоробки
Професійний зовнішній вигляд та ефективне пакування
Екокоробки призначені для створення професійного зовнішнього вигляду та ідеально підходить для ефективного пакування, зберігання та транспортування Ваших невеликих та легких предметів.

Поштові перевізники можуть безпечно доставляти ці коробки, не роздавлюючи інші посилки, а додатковий захист, що забезпечує потрійні шари гофрування, також ідеально підходить для доставки крихких товарів.

Однак, якщо Ви вважаєте, що ваші товари дуже важкі, не соромтеся звертатися до нашої професіоналів, які допоможуть порекомендувати більш відповідне рішення Вашої проблеми.

Екокоробки виготовлені з переробленого картону, придатні для вторинної переробки та повторного використання, і цей картон є одним з ресурсів, що найбільш легко переробляються.
В нашому асортименті є самозбірні та чотириклапанні екокоробки.
Збірна екокоробка складається за секунди без скотча, клею та скоб. Вона поставляються у плоскій упаковці від 10 шт. та ідеально підходить для економії місця на полиці.

Чотириклапанні коробки використовується для важких товарів та потребує склеювання. Візьміть одну з наших коробок, загорніть висікання, заповніть еконаповнювачем та закріпіть клейкою паперовою стрічкою на крохмальній основі для отримання ідеальної упаковки без пластику.

Переваги коробок
Швидке збирання із заготовок
Широка сфера застосування
Презентабельний зовнішній вигляд, можливість нанесення зображень
Екологічна чистота продукції
Навіщо використовувати екокоробки для пакування?
Економія
Легке та швидке пакування
Мінімум матеріалів
Екологічність
Потрібна консультація?
тисніть кнопку, заповнюйте форму і ми відповімо на усі питання