З радістю відповімо на усі запитання

Просто заповніть форму нижче

Про гофрокартон пишуть сьогодні багато.


Сучасний, а головне, екологічно чистий матеріал є трендом серед світових компаній, які займаються транспортуванням або зберіганням будь-яких товарів. Адже наповнювачем з гофрокартону, можна не тільки легко ущільнювати простір між стінками упаковки, а й зробити процес пакування більш екологічно безпечним та економічно вигіднішим. Отже, якщо проблеми навколишнього середовища бентежать вас і ви теж прагнете зберегти природу для наших нащадків, то, використовуйте гофрокартон замість пластикового пакувального матеріалу: бульбашкової плівки, пінополістиролу, блоків чи листів пінополістиролу або пінопласту.


У нашому асортименті ви знайдете наповнювач для будь-яких потреб:


Сплющений гофрокартон використовується для пакування плоских предметів, таких як, дзеркала, посуд, стенди, меблі, предмети старовини, музичні інструменти, а також будь-які більш дрібні предмети, які можна загорнути у лист або перекласти шарами.


Попередньо амортизований гофрокартон використовується для заповнення пустот між товаром та упакування крихких предметів, що забезпечує якісну та безпечну фіксацію товарів при транспортуванні та зберіганні. Такий пакувальний матеріал вам буде потрібний при перевезенні великих предметів, таких як люстри, годинники, лабораторні прилади, декоративні скляні аксесуари, керамічні горщики, технологічні комплектуючі і деталі, побутові електроприлади, сантехніка та багато іншого.


Полстерчіпси (чіпси mix або big) – наповнювач у вигляді маленьких квадратів, який ідеально підходить для заповнення пустот та амортизації. Полстерчіпси виготовленні з 100% екологічно чистої переробленого гофрокартону, який має відмінні амортизуючі властивості, зносостійкість, стійкість до тиску, ефект вбирання губки при протіканні рідини, повторне використання та утилізація.


Різані смужки з гофрокартону (локшина) - матеріал, який ідеально заповнює пустоти для захисту товару. Завдяки своєму невеликому розміру, смужки проникають в кожен кут, заповнюючи невеликі зазори та забезпечуючи товару додаткову амортизацію, запобігаючи ушкодження при транспортуванні. Різані смужки з гофрокартону відмінна високоякісна альтернатива багатьом полімерним виробом для заповнення пустот та відмінна амортизація для тендітних товарів.


Незалежно від того, кладете Ви товар наверх для легкої амортизації або кладете всередину для захисту, наповнювачі з гофрокартону підходять для пакування товару з будь-якою вагою в якості заповнення пустот при пакуванні та транспортування.

Гофрокартон - фантастичний амортизатор і дуже гнучкий матеріал.


Таким чином, це відмінний матеріал для захисту важких або крихких товарів, особливо тих, які ви хочете відправити або перевезти безпечно.

Потрібна консультація?
тисніть кнопку, заповнюйте форму і ми відповімо на усі питання