З радістю відповімо на усі запитання

Просто заповніть форму нижче

DavitCarton
Екоскотч
Клейка паперова стрічка
Клейка паперова стрічка стала популярнішою зі зростанням екоруху через ряд переваг, які вона пропонує порівняно зі стандартним скотчем. Клейка паперова стрічка зроблена із натурального паперу та крохмалю, це означає, що вона повністю екологічна та придатна для вторинної переробки.
Натуральний клей неймовірно міцний та дозволяє волокнам коробки закріпити з паперовою стрічкою, створюючи «укріплення», яке практично неможливо відірвати після нанесення.
Надійне ущільнення забезпечує міцність коробки (ссылка на экоробки) при склеюванні та дуже добре працює за різних температур. Клеєна паперова стрічка має високу термостійкість та морозостійкість, тому може використовуватися при різних перепадах температури.

З точки зору вартості, при використанні клейкої паперової стрічки відходи дуже малі, тому що мінімальна кількість стрічки витрачається для створення «укріплення», не залишаючи відходів для обрізки.

Клейка паперова стрічка ідеально підходить для невеликих та громіздких коробок. Ви можете вибрати стрічку шириною від 40 до 70 мм залежно від розміру вашої посилки.
Потрібна консультація?
тисніть кнопку, заповнюйте форму і ми відповімо на усі питання