З радістю відповімо на усі запитання

Просто заповніть форму нижче

Існує так багато предметів, які вимагають особливого догляду при транспортуванні, і тому ми пропонуємо широкий асортимент наповнювачів з гофрокартону, гофрокоробки та клейкі паперові стрічки тощо.
Кожен з товарів забезпечує міцний захист та надійне «укріплення» у будь-яких галузях промисловості, а головне - він є ЕКОЛОГІЧНИМ та безпечним для людей та навколишнього середовища.

В нашому асортименті є такі наповнювачі з гофрокартону: сплющений гофрокартон, попередньо амортизований гофрокартон, полстерчіпси (чіпси mix або big), різані смужки з гофрокартону (локшина).
Наші сучасні наповнювачі з гофрокартону, ідеально розроблені для захисту та заповнювання пустот, доступні в різних розмірах та підвищують безпеку ваших товарів під час транспортування.

Наповнювачі з гофрокартону міцні, довговічні та витримують удари, що робить їх ідеальними для крихких товарів.
Екокоробки призначені для створення професійного зовнішнього вигляду та ідеально підходить для ефективного пакування, зберігання та транспортування Ваших товарів. Поштові перевізники можуть безпечно доставляти ці коробки, не роздавлюючи інші посилки, а додатковий захист, що забезпечує потрійні шари гофрування, також ідеально підходить для доставки крихких товарів.
Екологічна альтернатива поліпропіленовим та ПВХ стрічкам, наша клейка паперова стрічка зроблена із натурального паперу та крохмалю, це означає, що вона повністю екологічна та придатна для вторинної переробки. Натуральний клей неймовірно міцний та дозволяє волокнам коробки закріпити з паперовою стрічкою, створюючи «укріплення», яке практично неможливо відірвати після нанесення.
Наші товари природно розкладаються, і цей процес прискорюється при контакті продукту з водою.
Потрібна консультація?
тисніть кнопку, заповнюйте форму і ми відповімо на усі питання