З радістю відповімо на усі запитання

Просто заповніть форму нижче

#Годі_лопати_пупирку!!!
Саме с такого гасла ми почнемо ...
Доставка та пакування товару - важлива частина будь-якого бізнесу.
Ваша упаковка справляє перше враження споживачів, а хороша презентація може допомогти збільшити продажі та залучити постійних клієнтів.

Але ніхто не замислюється, скільки років буде розкладається пухирчаста плівка, пінопласт, поліетилен та скільки цього пластику викидається потім на звалище.
Пластикова упаковка посідає найбільшу частку світового виробництва пластмас, вона також є найбільшим джерелом пластикових відходів у навколишньому середовищі, оскільки зазвичай призначена для одноразового використання.
Гофрокартон - це вихід!
Вивчивши, пакувальні матеріали з пластику, DAvitCarton взяв за основу гофрокартон, який є в необмеженому і постійно відновлюваному об’ємі, в сумісності з інженерною думкою, ми вирішили об'єднати всі фактори та створити екологічно безпечний пакувальний матеріал, який придатний для вторинної переробки, відновлення та біорозкладання.
Завдяки, щільній структурі, наповнювач забезпечує чудову якість упаковки, на яку можна покластися, щоб доставляти цінні речі красиво та без пошкоджень.
Чому гофрокартон?
Екологічний пакувальний матеріал
Картон є більш екологічно чистим і безпечним матеріалом, ніж пластик.

Таким чином, ви захищаєте навколишнє середовище, використовуючи картон в якості матеріалу для заповнення пустот, замість пластикового пакувального матеріалу, такого як бульбашкова плівка, пінополістиролу, блоки / листи пінополістиролу або пінопласт.
Зниження витрат на упаковку
Крім стійкості, переробка картонних відходів у безкоштовний пакувальний матеріал економічно більш приваблива, оскільки вам потрібно купувати менше пакувального матеріалу або взагалі не купувати його.

Економія в залежності від обраного типу матеріалу, від 35-57%
Високоякісний матеріал
Картон - фантастичний амортизатор та відмінний матеріал для захисту важких або крихких товарів, особливо тих, які ви хочете відправити або перевезти безпечно.
DAVITCARTON
Що нас відрізняє від всіх?
Ми вважаємо, що все геніальне – просто.
Ми цінуємо те, що ми створюємо. Всі наші наповнювачі створені з урахуванням вимог міцності, зроблені з використанням мінімальної кількості матеріалів та мають презентабельний вигляд та дизайн.
БЕЗ ПЛАСТИКУ
По можливості ми використовуємо матеріали, що на 70-85% складаються з переробленої паперової маси, тоді як весь первинний сертифікований папір використовується в інших напрямках.
ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Вся наша упаковка підлягає вторинній переробці, біорозкладанню та компостуванню.
ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ
На виробництві можна розпустити картонні коробки на аркуші та використовувати. У плоскому нарізаному варіанті даний матеріал займає товщину картону. Гексагональна структура – ​​ось просте рішення для жорстких картонних листів
МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Ми займаємося відправкою важких та дорогих запчастин. За весь час використання, а це більше ДВОХ років, у нас не було жодної скарги, що стосується доставки та збереження товару.

Ми на 100% впевнені в міцності пакувального матеріалу, який захищає крихкі предмети від ударів, важкі предмети від руйнування при переміщенні при транспортуванні. На відміну від виробів з пластику, які при перепаді температури змінюють свої властивості - наш матеріал СТАТИЧНИЙ.
ГНУЧКІСТЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ
Завдяки, насічкам, навіть самий щільний картон легко розділити на лінії, що дозволяє використовувати потрібну кількість для упаковки.

Вся наша упаковка розроблена для зручного використання.

Завдяки тому, що наш матеріал екологічний, доступний та набуває різної форми залежно від потреб, наша упаковка адаптується та застосовується в широкому спектрі областей застосування.
ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ ТА ГНУЧКІСТЬ
У зростаючому світі упаковка є першою взаємодією споживача з брендом, тому наші коробки та упаковки можна кастомізувати під свої потреби.

Будь-який розмір, будь-який принт, будь-який колір. Все можливо.
Наші достягнення
З 2018 року ми НЕ використовуємо повітряно пухирчасту плівку для пакування наших товарів ЗОВСІМ (окрім, як для зйомки та випробувань) для заповнення пустот. Весь цей час ми відпрацьовували ідеальний малюнок перерізів для картону, малюнок котрий зробив звичайний картон в універсальний пакувальний та декоративний матеріал.
З 2018 року

- ми відправили посилок 9318 шт. (станом на листопад 2021 року)
- ми використали картонного наповнювача 2795,4 кг.
- ми НЕ забруднили планету такою кількістю бульбашкової плівки 45676,47 м або 2329,5 кг пластику
- зекономили на даний час грошей на пакуванні 237640,00 грн. або 8801,50$ за 4 роки

У 2021 році ми запатентували свої розробки на всіх напрямках, демонструючи серйозність наших намірів.
Наша місія
Ми хочемо бути новим поколінням, котре може допомогти покращити продуктивність та вартість поставок при одночасному зниженні впливу на навколишнє середовище за рахунок заміни традиційної упаковки на основі нафтохімії, на екологічну чисту альтернативу – гофрокартон.
Наша підмісія
Скоротити використання пластику в пакувальній промисловості та підібрати альтернативні варіанти на паперовій або біорозкладній основі.
Наша ціль
Вибрати ті матеріали, які зроблять нашу упаковку утилізованою, екологічною та придатною для повторного використання без засмічення нашої планети, а також зекономити гроші на “простому пакуванні”.
Наша ціль
Вибрати ті матеріали, які зроблять нашу упаковку утилізованою, екологічною та придатною для повторного використання без засмічення нашої планети, а також зекономити гроші на “простому пакуванні”.
Наша філософія: створювати ефективні та інноваційні рішення, котрі допоможуть переробляти сміття в гроші.
Задумайся! Завдяки взаємодії людей та уряду на законодавчому рівні, ми можемо змінити майбутнє нашої країни та майбутнє наших дітей.

Ставлення до навколишнього середовища та виробництва пластику швидко змінюється, дивлячись на кількість, яка залишається після його використання.

Чим більше ми усвідомлюємо проблеми, з якими нині зіштовхується світ, тим більше ми розуміємо необхідність кардинальних змін.

DAvitCarton прагне захистити те, що ми цінуємо, за допомогою інноваційного та простого рішення яке під силу кожному, кому не байдужа наша країна та навколишнє середовище.

Наші рішення для картонної упаковки доказують, що папір може бути міцнішим за пластик і якість не обов'язково повинна завдавати шкоди навколишньому середовищу і перейти на упаковку без пластику – це просто.
Євген Овчаренко, CEO&Founder DAvitCARTON
Цінність бути Еко
DAvitCARTON
Наша компанія народилася з любов'ю до навколишнього середовища та бажанням розробити таке пакувальне рішення та обладнання, яке дозволить вам зберегти гроші на упаковці, а також зменшити кількість використання пластику в пакувальному секторі.

У міру нашого зростання та розвитку технологій, ми продовжимо адаптуватися та змінюватися, щоб бути в строю стійких інновацій та рішень, і ми продовжуємо впроваджувати та привчати всіх до того, що треба починати з себе.

Ми зі своїм прагненням хочемо приєднуватися до компаній-однодумців, які вживають заходів, щодо боротьби зі зміною клімату та навколишнього середовища, щоб створити світле майбутнє для нас та нашої планети.

Ми знаємо, що Ви також прагнете змін в навколишньому середовищі, так зробимо це разом!
DАvitCarton - зростаюча компанія, яка виробляє екологічні пакувальні матеріали та обладнання, це - головний та єдиний профіль нашої діяльності. Ми пропонуємо широкий спектр товарів, в який вклали всю душу, виконуючи роботу на совість.

Всі наші пакувальні матеріали найвищої якості та виробляється на території України з вторинної сировини.

Наше виробництво, офіс та відділ продаж знаходяться в Харкові, але в перспективі залучити спеціалізованих офіційних дилерів, які зможуть забезпечують високу якість товару, професійне обслуговування та зробити процес переробки і отримання матеріалу більш доступним.
DavitCarton
Наша відкритість та підтримка дозволяє офіційним дилерам успішно продавати по всій території України.
Що ми пропонуємо:
Навіщо ставати партнером DavitCarton?
1
Ми виробники, отже в нашій ціні не закладені зайві витрати на посередництво.
2
Ми цінуємо Ваш час. Оперативно опрацьовуємо та виконуємо Ваші замовлення, завдяки постійній наявності товару на складі та розвинутій логістиці.
3
Гнучка система оплати та умови співпраці.
4
Розширюємо коло потенційних клієнтів та замовників.
5
Ефективне просування послуг на ринку.
6
Спеціальні умови для великих постачальників та постійних партнерів.
7
Виконання робіт та замовлень на пільгових умовах.
8
Індивідуальну систему фінансових взаємин.
9
Товари DavitCarton збільшують ваш прибуток.
10
Додаткові консультації Ви можете отримати у відділі продажів.

Чому варто співпрацювати саме з DavitCarton:

Ми готові запропонувати спеціальні умови співробітництва для наступних категорій клієнтів:
  • Великооптові покупці (від 100 кг/місяць)
  • Дрібнооптові покупці (до 100 кг/місяць)
Компетентні приємні менеджери, які радо нададуть консультації з усіх питань пов’язаних з вибором товару, доставкою, знижками, акціями.
Доставка товару службою доставки – Нова Пошта.
Гарантуємо стабільну, високу якість продукції.
Постійне оновлення каталогу, збільшення асортименту.
Ми постійно відкриті для діалогу та уважні до прохань партнерів.
Забезпечуємо мінімальні терміни відправки замовлень.

Хто може стати нашим партнером?

Усі хто зацікавлений змінити майбутнє екології та продавати популярний товар найвищої якості.
Роздрібні та гуртові магазини, інтернет-магазини та торгові сторінки.
У кожному конкретному випадку ми націлені на взаємовигідні умови співробітництва на основі врахування всіх індивідуальних особливостей та потреб наших партнерів.
Щоб отримати знижки та переваги, необхідно заповнити анкету (кнопка) нижче або надіслати заявку на адресу ______
Як стати нашим партнером?
Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, заповніть запропоновану нижче анкету. Ми обов'язково з Вами зв'яжемося найближчим часом.
Телефон організації*
Регіон провадження діяльності
Юридична адреса
Веб-сайт
Контактна особа (ПІБ)*
Телефон*
Email
Посада
Коментар